بهشت هیرکان، صدای بخش خصوصی

محدیث فرحبخشی: این روزها وقتی نه جایی برای تفریح سالم وجود داردو نه می توانی به برنامه های مفیدی دلبسته و امیدوار باشی، وقتی حالادیگر در روز های مرثیه خوانی برای عرصه فرهنگ، سیما نیز عرصه را به لطف آقای مرداک به فارسی1 وا می گذارد، هر از چند گاهی می توان به برخی جرقه ها امیدوار بود.

در روزهای رمضان که مجال کمتری برای تخلیه انرژی جوانان وجود دارد و آنها را بیش از پیش به سمت محافل زیرزمینی و اعتیاد سوق می دهد وقتی جایی باشد که می دانی عده ای دور هم جمع می شوند و فریاد می کشند و در شور و شوق خود لبریزند دلت آرام می شود.

بعد میدانی که باز هم باید دلخوش به بخش خصوصی باشی تا تکانی داده شود. مسابقات فوتسال و بسکتبال جام رمضان فرصتی شده تا عده ای از بلاتکلیفی و سر در گمی به سالنهای ورزشی سر در بیاورند.

بااین حال مسائل مالی که هر تیم باید متحمل شود بسیاری رامجبوربه خانه نشینی و سکو نیشینی میکند.

اما وقتی بخش خصوصی وارد عمل شود با حضور بیشتر تیمها جوانان بیشتری نیز در این کارناوال سرگرم کننده شریک می شوند.

در مسابقات بسکتبال امسال این حضور قابل تامل بود .

مدیریت مجموعه بهشت هیرکان این بار هرچند با دید حرفه ای و با تیم حرفه ای راهی رقابت ها شده اما جهت حمایت عده ای از جوانان تیم دوم خود را هم راهی مسابقات کرد تا اسپانسری آنها لقب بگیرد.

گرچه هر ساله تعداد تیمهایی که این گونه حمایت می شوند کم نیستند.اما حمایت از جوانانی که شاید خیلی هم تیم حرفه ای تشکیل نمی دهند قابل تقدیر است.جوانانی که هر ساله روی سکو ها می نشستند و حالا امسال با این حمایت و به پشتوانه این ایجاد انگیزه، خود سهم در نقش آفرینی دارند.

داریوش کلانتری مدیریت بهشت هیرکان در این باره می گوید: دوست داشتم کاری متفاوت بکنم. همیشه این جوانان را میبینم که در مسابقات مختلف چه علاقه ای از خود نشان می دهند، این که آنها هم بتوانند  سهم پررنگ تری در این مسابقات داشته باشند برایشان احساس سر زندگی دارد.

ویادامه داد:در واقع خواستم  ثابت کنم این فضاها چیزی بیشتر از ورزش حرفه ایصرف است و می توان خیلی راحت باحمایت از جوانان انرژی و سرمایه هایشانراهدایت کرد.

/ 0 نظر / 25 بازدید