ذهنتان را عوض کنید!

محدیث فرح بخشی: اصلا معلوم نیست چرا عده ای خود را مسوول خطاب می کنند.انگار داشتن پست صرف کافی است!

برخی همین برایشان کافی است که هر روز جلسه بگذارند و پزش را بدهند.

گور بابای مردم و دلسوزی و کار.مسولیت برایشان تعریف نشده و شاید معنی این عبارت را به درستی نمی دانند.

بعد هم سالها به اشتباه به جایی تکیه می زنند که اصلا جایشان نیست.

جلسه برپایی جشن روز گرگان در حالی برگزار شد که خبرهای ناامید کننده ای از آن بر می آمد.

لحن و برخورد رییس شورا بار دیگر نگاه دلسوزانه،متعهدانه و مسولانه او را زیرسوال برد تا معلوم شود که برخی دغدغه های شخصی شان را در کار دخیل می کنند.

این که قرار است مراسمی به حرمت شهری با اختصاص نام روزی با این عنوان انجام شود کاری پسندیده است که اصلا نیاز نیست گرگانی باشی.

بعد کسانی که ادعای فرهنگی دارند با مرور انچه در کودکی شان گذشته اصل موضوع رازیر سوال می برند. این که برای وطنمان میمیریم کجایش بد است .

که حالا اگر قرار باشد ایران برایمان گرگان باشد باید احتیاط کنیم.

در روزی که می توانیم مفاخرمان را، آداب و رسوممان را و همه داشته هایمان را ارج گذاشته و احیا کنیم عده ای به این فکر می کنند که مبادابه گرگان پرستی بیفتیم.

همه ما معتقدیم قلب ما ریشه های ماست. پیوندی محکم . و وقتی تو نسبت به دیاری که از هوایش تنفس می کنی احساس دین داری کافی است تا در زنجیره ی پیوند ما شدن قرار بگیری.

نیازی هم به تعصب کورکورانه نیست.می خواهیم بسازیم و ساخته شویم از تاریخی کهن.

 حالا هر چی هم بگویند مهم نیست اینکه بچه روستا هستم یا پدرم از شهری دیگر آمده مهم نیست. من این جا قلبم را گرو می گذارم تا گرگان بخشی از خودم باشد. جزئی از آنچه ریه هایم را پر کرده است.

حالا شما جناب قلیش لی نترسید. گرگان یک سمبل است .یادگاری برای حفظ آنچه شما در تمام دورانهای مدیریتیتان نکرده اید . فرهنگی که شما سنگش را به سینه زدید و هدر رفت. گرگان برای ما همه چیز است، نترسید که از شما محبوب تر باشد مانگاری با میراثی است که در قلبمان میماند.

گزارش جلسه مذکور را دروبلاگ گرگان ما بخوانید

 

/ 5 نظر / 22 بازدید
استيون هاوكينگ

درود به قول شاعر :من از روییدن خار سر دیوار دانستم / که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینی ها من فكر ميكنم حتي اگر قرار باشه از كسي هم انتقاد كنيم بايد به اندازه و قدر اون فرد ازش انتقاد كنيم انتقاد كردن از برخي آقايون مثل اين ميمونه كه از مورچه انتقاد كنيم چرا نمي تونه با فيل كشتي بگيره. آقا زور مورچه به فيل نمي رسه تواناييش بيشتر از اين نيست شما چرا گير ميدي

مصطفی

توقع دیگه ای هم نباید از این آدمها باشیم