خدا پدرشان را بیامرزد

 

 محدیث فرحبخشی:امسال هم تابستان جالبی بود.اول تابستان همه به فکر طرح اوقات فراغت و برنامه ریزی بودند و تلاش برخی هم همچنان از این جلسه به اون جلسه ادامه دارد.

اما باز خدا پدر این شهرداری را بیامرزد. آنها همیشه کاری میکنند کارستان!

این که تعجب ندارد مدیریت میکنند وبی نقص و چند بعدی!

تا به حال با این ریز بینی و دقت به خدماتشان نگاه نکرده بودم.همین پلهای هوائی مکانیزه که هزار بار غر زدیم. کاری منحصر به فرد و خاص.

همین صبح بروید و جلوی این پلها بایستید آنوقت می فهمید اگر برای ترافیک شهری چاره ای نباشد برای اوقات فراغت خیلی هم خوب است.

پسر بچه هایی هستند که مشتری دائم این پله هایند.بالا، پائین.

از این بهتر نمی شود به جایی که جوانها معتاد شوند خب از پل بالا و پائین می روند تازه ورزش هم هست.

لااقل به یک دردی می خورد! اون هم چند منظوره پس لطفا دیگر غر نزنید.حالا متوجه شدید که مسولان به فکر هستند منتها گاهی تا ما منظور اصلی انها را بگیریم خب کمی طول می کشد.

/ 13 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیررضا

خدا پدرشان رو بیامرزه.خدمت خلق کردن.[گل]

الهه موسوي

سلام . سه نفر كشته در سيل اخير گلستان در وبلاگ بنده

دروغ

به به خانوم و آقای روزنامه نگار و هنر مند. چقدر خوب که اینجایین! sms می دم چرا j جواب نمیده. لینک شدین عزیزان.

یاسر قربانی

خداییی...........ش

وحیده

=)) چشمها را باید شست...جور دیگر باید دید! اشاره ظریفی بود!

حسینی

این روزها دختر 29 ساله ای به دلیل ضربه مغزی در کما در بیمارستان به سر می برد دعای خود را از آن دریغ نکنید برای بدست اوردن سلامتی دوباره این دختر جوان گرگانی حمدی بخوان انشالله خدا شفا می دهد

علی

سلام تبریک میگم .به امید موفقیت در کارتون.

گرگان نیوز

سلام وبلاگ شما در بخش وبهاي بروز شده ي گرگان نيوز درج گردیده است، این بخش در واقع يك فيد خوان است و وبلاگ و یا سایت شما را به محض بروز رساني در صدر وبلاگ هاي بروز شده نمايش مي دهد. این سامانه تنها شامل وبلاگهائی می شود که به نوعی به شهر گرگان و یا استان گلستان مرتبط باشند . خوشحال می شویم که شما نیز وبلاگ جدیدالتاسیس ما را در بخش پیوند های وبلاگ خود لینک نمائید . آدرس دوم وبلاگ ما www.1100.ir با تشکر : مدیر بخش خبر گرگان نیوز