چرا می خواهند گرگان را زیر سوا ل ببرند؟

بعضی اوقات انگار عده ای رسالتشان را فراموش می کنند.می دانم روز گرگان خیلی هم مراسم کامل و خوبی نبود، نقدها را از گوشه و کنار شنیده ام و بسیاری راقبول دارم.

اما گاهی عده ای هم این وسط پیدا می شوند که اصلا معلوم نیست چه هدفی را دنبال می کنند.قصد تخریب دارند یا می خواهند کمک کنند شاید هم می خواهند خودی نشان دهند یا برای خالی نبودن عریضه کاری کرده باشند.

در روزهایی که مطبوعات  دچار روزمرگی شده اند انتشار برخی مطالب نشان از کم اهمیتی و کم توجهی اهالی مطبوعات دارد.

مطلبی که با عنوان   نوشته کوروش طراح چاپ شد، گمی نگران کننده بود. نگاهی مغرضانه که اصلا معلوم نیست چه هدفی را دنبال می کند . این که قصد تخریب عده ای را دارد یا از روی بخل برخی مورد تاخت و تاز قرار می گیرند.

من هم با روز گرگان (روزی که مراسم برگزار شد) موافق نبودم با خیلی از بی برنامه گی ها موافق نبودم. اما به عنوان کسی که هیچ وقت تعصبی نسبت به گرگان نداشته ام نمی دانم چرا باید اصل موضوع زیر سوال برود؟

این که روزی باشد نمادین تا بتوان کاری کرد و چیزی خواست چه ایرادی دارد؟

نویسنده آنچنان  می تازد که معلوم نیست دلش از کجا پر است اما مطلبی ضعیف و به دور از اطلاعات می نویسد که دلت به حال همه شان می سوزد.

در مطلب مذکور گرگان را آنچنان بی هویت معرفی کرده اند که در عجب میمانی پس میرداماد و میر فندرسکی کجایند .یا این همه قدمت که البته برمی گردد به کم کاری میران گردشگری چرا این طور همه چیز زیر سوال میرودنمی دانم ایراد روز گرگان چیست. روزی که می توانیم خیلی کارها بکنیم.

جالب است این نشریه در همین شماره مطلبی با عنوان گویش  گرگانی یکی از  معتبر ترین گویش های جهانی است چاپ کرده است. ظاهرا خودشان هم درگیرند که چه می خواهند!

گاهی این چیزها کفایت افراد را زیر سوال میبرد.وقتی مساله از روی حب و بغض منشر میشود.

مطلب مذکور را در گلشن مهر بخوانید.

/ 7 نظر / 25 بازدید
احسان م

سلام . این وبلاگ جدیدمه . موفق باشید . با تشکر

گرگان امروز

درج چنین مطالبی در نشریات محلی مایه تأسف است......

گرگان ما

سلام . اگر صلاح دانستید یه مطلب در پاسخ نوشته اون بنده خدا بدید به گلشن .

استارباد

سلام! مطلب رو خوندم فوق العاده مغرضانه، کینه توزانه و نامستند و بی مصداق همونطور که در جریان هستین بنده هم از مخالفین سرسخت این انتخاب بودم و هستم هرجند در روز مراسم با استاد معطوفی که همکلام شدم اندکی از شدت آن مخالفت کاسته شد که البته فروکش نکرد اما مطلب این آقای طراح که بهتره اسم طرار رو روش بذاریم واقعا مضحک بود

استيون هاوكينگ

درود من هم با اصل كار موافقم اما به با روز و دليل نام گذاري نه اما هرچي فكر كردم نتونستم روز درخشاني رو به عنوان روز گرگان پيدا كنم واقعا چه روزي رو ميشه گذاشت ؟ به روزم عزيزان

یاسر قربانی

شما خودشو زیاد ناراحت نکن. بالاخره بعضی وقتا پیش میاد دیگه...

یاسر قربانی

شما خودشو زیاد ناراحت نکن. بالاخره بعضی وقتا پیش میاد دیگه...