نامداران ِ غریب در وطن خویش

لینک زیر را حتما ببینید بدون هیچ توضیحی:

http://gorganma.persianblog.ir/post/795/

/ 7 نظر / 26 بازدید
محمد رضا

[گل][گل][گل] www.gorgan-oil1.blogfa.com www.sajed-golestan.blogfa.com

محمد رضا

[گل][گل][گل] www.gorgan-oil1.blogfa.com www.sajed-golestan.blogfa.com

محمد رضا

سلام به همه هم استانيهاي عزيزم ديشب متاسفانه صحنه اي ديدم كه نتوستم اين موضوع را نگم هر چند كه اين پست ارتباطي به عنوان وبلاگ نداره. چرا فكري به حال آتش سوزيهاي كه در جنگل هاي استان رخ داده و هنوز ادامه داره نميشه.متاسفانه شعله هاي آتش كه مانند يه آتش كده حتي ميتونيم از داخل ماشين در جاده گرگان علي آباد مشاهده كرد.چند روز پيش امير ارتش در مصاحبه راديويي گفتن تا ۴۸ ساعت آينده كنترل ميشه ولي...آقاي استاندار كه هر روز تو سايتهاي مختلف ميگن كه آتش سوزي مهار شد!!!ولي... اين مشكلات به اين دليل كه هيچ كدام از مديران طراز اول استان گلستان بومي نيستند اندكي هم كه هستند كاري از دستشون بر نمياد.اميدوارم كه به جاي اينكه در رسانه ها به همديگه ....كنند فكري به حال جنگلهاي استان گلستان بكنند از تمام وبلاگ نويسان و كل هم استانيهاي عزيز ميخوام كه به هر نحوي ميتونند اعتراض خودشون را به اين موضوع اعلام

فرزاد

در غم درخت های کهنسال گرگان زمین خون باید گریست ... ... ولی همه ما میدانیم این آتش لامروت زورش از این 700-800 نفر عزیزان ما بیشتر بوده که هنوز دوام آورده . ای کاش استاندارد محترم همین فردا به تمام ادارات دولتی دستور دهند تا تمامی نیروهای خود را بسیج کنند تا با یک یا علی جانانه پوزه این آتش ، که قلب مردم این دیار کهن را به درد آورده را به خاک های همان جنگل بمالند. ما وبلاگ نویسان و گرگانی های مقیم اینترنت در همینجا آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری داوطلبانه با ارگان ها و مسئولین ذیربط اعلام میکنیم.

الهه موسوی

قابل توجه اعضای محترم شوراها و نمایندگان مجلس گلستان آیا احساس مسئولیت در قبال ثروت های این سرزمین ندارید ؟ بخوانید در پیدا و پنهان متن سخنان عضو شورای شهر شیروان را !!!

پسر گلم

واقعا که وجودشان باعث افتخار گرگان است ...